Firma


Firma nasza powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmowaliśmy się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Oferta nasza początkowo obejmująca niewielki asortyment towarowy, z każdym rokiem działalności i funkcjonowania na rynku stawała się coraz bogatsza.

Od 1993 roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, a od 1997 roku w Międzynarodowych Targach Lubelskich. Działalność nasza została nagrodzona licznymi wyróżnieniami : w 1997 roku otrzymaliśmy złoty medal na Międzynarodowych Targach Lubelskich - AUTOSALON '97 oraz srebrny medal na targach AUTOSALON '99. W latach 1998 i 1999 otrzymaliśmy wyróżnienia w kategorii Firma Roku w konkursie Liderzy Motoryzacji. Otrzymaliśmy również certyfikat Wiarygodna Firma od renomowanej wywiadowni gospodarczej D&B za lata 2009 i 2012. W roku 2013 otrzymaliśmy wyróżnienie w zestawieniu Gazel Biznesu.

Mając na uwadze ciągły rozwój Firmy i wzrastające potrzeby rynku w roku 1998 rozpoczęliśmy import profesjonalnych narzędzi ręcznych i specjalistycznych Firmy JONNESWAY. Jesteśmy wyłącznym importerem tych narzędzi w Polsce. Są to narzędzia bardzo wysokiej klasy i jakości. Dodatkowym atutem są bardzo korzystne ceny narzędzi.

Firma JONNESWAY jest obecna w ponad 3000 punktów sprzedaży na całym świecie, między innymi w USA, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Portugalii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji i oczywiście w Polsce. Każdego roku pojawiają się nowe narzędzia oraz ulepszane zostają już istniejące produkty, tak aby spełniały wysokie wymagania klientów.

Odbiorcami produktów marki Jonnesway są klienci detaliczni, autoryzowane i niezależne warsztaty samochodowe, firmy z sektora rolniczego, jak również zakłady przemysłowe.

Odpowiadając na potrzeby rynku wprowadziliśmy od roku 2012 do oferty własną markę narzędzi Quatros. Są to narzędzia specjalistyczne oraz urządzenia warsztatowe produkowane wyłącznie dla naszej firmy. Są to narzędzia bardzo dobrej jakości przeznaczone przede wszystkim dla mniej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się pierwszy o nowościach!

x
Dostępna ilość: szt.