@laravelPWA

Rodzinna firma w biznesie motoryzacyjnym

Wiedza, profesjonalizm i silna oferta produktowa

Już od 32 lat specjalizujemy się w wyposażaniu warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Importujemy i dystrybuujemy narzędzia ręczne, pneumatyczne, specjalistyczne, wózki narzędziowe oraz urządzenia warsztatowe. Zbudowaliśmy najlepszy zespół ekspertów, tworząc jedną z najważniejszych polskich marek branżowych.


TECHSAM to wiedza, profesjonalizm i silna oferta produktowa. Od 2012 roku tworzymy własną, autorską markę Quatros. Nasze kompetencje, wieloletnie doświadczenie i miliony sprzedanych narzędzi i urządzeń warsztatowych stały się wizytówką firmy zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

1 milion
sprzedanych produktów w roku 2022
Narzędzia stworzone przez specjalistów

 
Wraz z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się stworzyć własną markę. Była to odpowiedź na liczne potrzeby klientów, poszukujących ekonomicznej alternatywy – wysokiej jakości przy jednoczesnej konieczności optymalizacji kosztów. Tak powstał Quatros – seria narzędzi specjalistycznych oraz urządzeń warsztatowych, która już od 11 lat cieszy się popularnością na rynku polskim i europejskim. 

Quatros jest naszą autorską marką stworzoną dla szerszego grona użytkowników. Quatros wyróżnia optymalny stosunek ceny do jakości, dzięki czemu marka zdobywa popularność zarówno wśród profesjonalistów, rzemieślników, jak i pasjonatów – amatorów.